Gustava Zemgala gatve 76, Rīga Tālrunis: (+371) 6711 44 70

“INTER RAO Latvia” apkopo 2016. gada rezultātus

Piektais darbības gads Latvijas elektroenerģijas tirgū uzņēmumam “INTER RAO Latvia” ir apliecinājis tā spējas sekmīgi piedalīties valsts un pašvaldību iepirkumu konkursos, un piesaistot jaunus klientus, kas ir bijuši ieinteresēti samazināt izmaksas par elektroenerģiju, tika paplašināta klientu bāze.

Kopumā 2016. gada laikā uzņēmums ir uzvarējis divdesmit četros valsts un pašvaldību iestāžu izsludinātajos iepirkuma konkursos, tai skaitā tika noslēgti ilgtermiņa līgumi uz trim gadiem ar VSIA “Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca”, VSIA “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca”, SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca”, uz diviem gadiem ar Viļakas novada domi, Priekules, Madonas, Jelgavas pašvaldībām, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, un SIA “Ludzas apsaimniekotājs”.

Neraugoties uz apgrozījuma kritumu un realizācijas apjoma samazinājumu par 10%, uzņēmums 2016. gadu noslēdzis ar 74 tūkst. eiro peļņu un saglabāja savu vietu starp trīs Latvijas elektroenerģijas tirgus līderiem.

SIA “INTER RAO Latvia” augstu novērtē un pateicas saviem klientiem, kas šos piecus gadus ir izrādījuši uzticību un lojalitāti mūsu uzņēmumam.