Gustava Zemgala gatve 76, Rīga Tālrunis: (+371) 6711 44 70

“INTER RAO Latvia” apkopo 2015. gada rezultātus

Ceturtais darbības gads Latvijas elektroenerģijas tirgū SIA „INTER RAO Latvia” ir iezīmējies ar to, ka uzņēmums ir kļuvis jūtami atpazīstamāks Latvijas patērētājam. Pozitīvie rezultāti valsts un pašvaldību izsludinātajos iepirkuma konkursos, apliecina, ka uzņēmums atbilst visiem kritērijiem un prasībām, lai sekmīgi konkurētu ar citiem tirgotājiem.

SIA “INTER RAO Latvia” ir gandarīta par iepirkumu konkursu rezultātiem un noslēgtajiem elektroenerģijas tirdzniecības līgumiem ar LR Kultūras Ministriju, Ventspils novada domi, Valsts SIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”, par sekmīgo rezultātu VAS “Starptautiskā Lidosta “Rīga” cenu aptaujā, bet jo īpaši to priecē atkārtoti noslēgtais līgums ar SIA “Rīgas Dzemdību Nams” par sadarbību turpmākajā periodā.

Laikā no 2012. gada aprīļa, kad uzņēmums uzsāka elektroenerģijas tirdzniecību Latvijas elektroenerģijas tirgus dalībniekiem, tā klientu skaits līdz šim laikam ir pārsniedzis pus tūkstoti.   

Lai arī uzņēmuma rezultāti rāda, ka tas 2015. gadu noslēdza ar 50% apgrozījuma kritumu, cenu kritums elektroenerģijas vairumtirgū radījis pozitīvu ietekmi uz apgrozījuma rentabilitāti. Salīdzinot ar iepriekšējo pārskata gadu, uzņēmuma peļņa ir pieaugusi vairāk nekā 10 reizes, sasniedzot 780 tūkstošus eiro. (2014. gada peļņa ir EUR 67 tūkstoši).

Pārdotās elektroenerģijas apjoms samazinājies par vairāk nekā 60%, kam pamatā ir 2015. gadā ieviestās izmaiņas tirdzniecības struktūrā un diversifikācija tirdzniecības portfelī starp valstīm grupas ietvaros, tādejādi ierobežojot riskus, kas saistīti ar elektroenerģijas plūsmas ierobežojumiem un politisko nestabilitāti.

SIA „INTER RAO Latvia” augstu novērtē un pateicas par sadarbību klientiem, kas jau četrus gadus apliecina uzticību un lojalitāti mūsu uzņēmumam.