Gustava Zemgala gatve 76, Rīga Tālrunis: (+371) 6711 44 70

“INTER RAO Latvia” apkopo 2014. gada rezultātus

2014. gads SIA „INTER RAO Latvia” ir bijis trešais aktīvās darbības gads Latvijas elektroenerģijas tirgū. (Pirmos tirdzniecības līgumus ar Latvijas atvērtā elektroenerģijas tirgus dalībniekiem uzņēmums noslēdza 2012. gada aprīlī.)

2014. gadā uzņēmums veiksmīgi turpinājis savu darbību kāpinot apgrozījumu līdz 21 milj. eiro, kas ir aptuveni divas reizes vairāk kā iepriekšēja gadā. Kopējais pārdotās elektroenerģijas apjoms salīdzinot ar iepriekšējo gadu pieaudzis uz pusi, sasniedzot gandrīz 440 GWh. (2013.g 203.8 GWh)

Pēc sarežģītā 2013. gada pareizi izvēlēti riska pārvaldības instrumenti ļāvuši efektīvi izvairīties no tirgus cenas svārstību radītiem finanšu riskiem, mazinot to ietekmi uz SIA „INTER RAO Latvia” finanšu rezultātiem.

Rezultāti apliecina, ka 2014. gadā uzņēmums ir veiksmīgi turpinājis palielināt pārdošanas apjomus un spējis ieinteresēt arī jaunus klientus uzsākt sadarbību.

SIA „INTER RAO Latvia” ir gandarīti, un pateicīgi tiem 80% esošo klientu, kas jau atkārtoti izvēlējušies turpināt sadarbību arī nākamajā periodā. Tas vistiešākā veidā apliecina, ka klienti novērtē uzņēmuma lojalitāti, skaidros sadarbības nosacījumus, un tos apmierina sniegtā apkalpošanas kvalitāte.

2015. gadā uzņēmuma mērķis ir nostiprināt savas pozīcijas Latvijas elektroenerģijas tirgū starp vadošajiem elektroenerģijas tirgus spēlētājiem.