Gustava Zemgala gatve 76, Rīga Tālrunis: (+371) 6711 44 70

“INTER RAO Latvia” apkopo 2013. gada rezultātus un ar optimismu raugās nākotnē

2013. gadā SIA „INTER RAO Latvia” elektroenerģijas tirgus dalībniekiem realizēja 175.71 GWh, kas ir 10 reizes vairāk, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, kad 1. aprīlī uzņēmums uzsāka elektroenerģijas tirdzniecību Latvijas atvērtā elektroenerģijas tirgus dalībniekiem. Šāds straujš pārdošanas apjoma pieaugums saistīts ar to, ka 2012. gada nogalē un 2013. gada sākumā SIA „INTER RAO Latvia” noslēdza līgumus ar vairākiem Latvijas vadošajiem industriālajiem uzņēmumiem.

SIA „INTER RAO Latvia” klienti ir pasargāti no ilgtermiņa saistībām, tā kā uzņēmums saviem klientiem piedāvā fiksētas cenas līgumus uz noteiktu laika periodu līdz vienam gadam. Godīgums un atbildība pret klientu un viņa biznesu, tie ir iemesli, kāpēc uzņēmums joprojām nepiedāvā produktus, kam pamatā ir virkne ar nenoteiktību saistītu faktoru, un liek klientam uzņemties tirgus cenas svārstību riskus.

99.5% sākotnējo klientu, 2013. gadā pieņēma lēmumu turpināt sadarbību, kas apliecina, ka uzņēmums ir kļuvis par stabilu un uzticamu sadarbības partneri. Pateicoties aktīvai dalībai valsts un pašvaldību rīkotajos elektroenerģijas iepirkuma konkursos, uzņēmums noslēdzis elektroenerģijas tirdzniecības līgumus ar Daugavpils, Varakļānu, Bauskas novadiem, VAS “Starptautisko lidostu “Rīga””, Nodarbinātības valsts aģentūru, Valsts meža dienestu u.c.

Mūsu uzdevums 2014. gadam ir veicināt uzņēmuma atpazīstamību, un, liekot lietā visas savas zināšanas un pieredzi, sekmīgi turpināt iesākto, nodrošinot mūsu klientiem augstāko apkalpošanas kvalitāti.