Войти в кабинет

Tirgotāja maiņa

Samaziniet izdevumus par elektroenerģiju un uzlabojiet sava biznesa konkurētspēju.  Esiet aicināti uz veiksmīgu sadarbību!

Saņemt no mums cenu piedāvājumu ir vienkārši - aizpildiet cenu piedāvājuma pieprasījuma formu.

Kopā ar mūsu partneriem esam gatavi sniegt maksimālu atbalstu, izvēloties veidu, kā palielināt jūsu uzņēmuma energoefektivitāti.
 • KAS IR ENERGOEFEKTIVITĀTE?

  Energoefektivitātes paaugstināšanas būtība ir samazināt enerģijas apjomu, kas tiek patērēts preču ražošanai un pakalpojumu sniegšanai, bet nesamazināt saražotās preces vai sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Energoefektīvi risinājumi ļauj ražotājiem samazināt produktu pašizmaksu, un sabiedrībai ietaupīt uz saņemto pakalpojumu rēķina.

   

   

 • SILTUMIZOLĀCIJA

  Siltumizolācijas materiāls ir tāds celtniecības materiāls, kuru lieto, lai pasargātu ēku vai atsevišķu telpu no siltuma zudumiem. Celtniecībā, lietojot siltumizolācijas materiālus, rodas iespēja samazināt ēku konstrukciju biezumu, to svaru, materiālu daudzumu un izmaksas. Siltumizolācijas uzdevums ir pasargāt telpu no aukstuma ziemā un pārkaršanas vasarā.

  Liela daļa no pasaules enerģijas pateriņa tiek lietota uz ēkas iekšējo komfortu (atbilstoša temperatūra) nodrošināšanu (apkure un dzesēšana), līdz ar to ēku siltumizolācijai ir lielā nozīme enerģijas taupīšanai.

 • APKURES SISTĒMAS
 • APGAISMES IERĪCES
 • TEHNOLOĢISKIE RISINĀJUMI